Yükleniyor...

Web site, e-commerce applications and desktop software

F.A.Q.

Web sitesi, şirketinizin bilinirliğini artırmak, hizmet veya ürünlerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için oldukca faydalıdır. Bu sayede yeni müşteriler ile tanışabilir, uzun yıllar çalışma imkanı bulabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Web sitesi zorunluluğu getiren Yeni Türk Ticaret Kanun Tasarısı 13.01.2011 tarihinde TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilmiş ve 6102 sayılı bu kanun 14.02.2011 tarih ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Web sitesi zorunluluğu getiren bu Kanun Tasarısı 01.07.2012 tarihinde yürürlüğe girdi. Şirket sahiplerine gerekli düzenlemeleri yapmalarını öneririz.

Öncelikle alan adınızın (domain) kendi adınıza yada şirketiniz adına olmasına dikkat edin. Daha sonra alacağınız web alanı (hosting) ve web sitesini yaptıracağınız şirketin,kurumsal bir firma olmasına özen gösteriniz. Bu şekilde ileride yaşayacağınız sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Web sitesi sahibi olmak için öncelikle bir alan adı(domain) satın almanız gerekmektedir. Sonrasında ise web sitesini yayınlayabilmeniz için bir web alanı (hosting) satın almalısınız. Son olarak ise bir web sitesi (tasarım ve yazılım uygulaması) yaptırmalısınız.

Öncelikle bu şirketin kendi web sitesini incelemelisiniz, şirketin web sitesi sizi doğru yönlendiriyor ve sorularınızı yanıtlıyor olması önemlidir. Ayrıca şirketin daha önce yapmış olduğu işler de size yardımcı olacaktır.

Web sitesi için şirketlerden teklif almak yerine kendi bütçenizi doğrudan belirterek firmadan bütçenize uygun önerileri beklemek daha doğru olacaktır. Firmanın sektörünüze ve bütçenize uygun önerilerini değerlendirebilirsiniz.

Ürün mal ve hizmetlerinizin, internet üzerinden son kullanıcılara kolaylıkla ulaşmasını sağlayan ve müşterinin ürünü alırken ücretini site üzerinden online olarak ödediği web sitesidir.

Do not be late to catch your opponents in the digital world.